קצת עלי

שלום,
אני תאיר מיטרני, הבעלים של תאיר מיטרני – שיווק דיגיטלי.

כבר יותר מ- 7 שנים אני עוזרת לעסקים לשווק את עצמם במדיה דיגיטלית ולכבוש את היעדים שלהם.
אני מאמינה שלכל עסק צריך לתפור את החליפה הדיגיטלית שהכי מתאימה לצרכים ולתקציב שלו. רק כך הוא יוכל למתג את עצמו ולהרוויח בטווח הקצר והארוך.

אני עובדת עם מגוון רחב של עסקים, מסטארטפים וחברות גדולות ועד לעצמאיים. לכל אחד מהלקוחות שלי אני מתאימה את הערוצים ופעילות שבעזרתם נשיג את היעדים שהצבנו לעצמנו.

קצת עלי - תאיר מיטרני

מה אני עושה ואיך אני יכולה
לעזור לעסק שלך

קמפיינים ממומנים

פייסבוק: בניית וניהול קמפיין ממומן במערכת המודעות של פייסבוק מאפשר פרסום בפייסבוק, באינסטגרם בסטורי ועוד. לכל קמפיין יש מטרה ייעודית כגון חשיפה גדולה יותר, המרות, צפיות בוידאו, לידים ועוד.
גוגל: בניית וניהול קמפיין ממומן באדס מנג'ר של גוגל המאפשר פרסום במנוע החיפוש של גוגל, ביוטיוב ובמקומות נוספים.

פגישות ייעוץ

בפגישת הייעוץ נפתור את ה"כאבים" שלכם, נבין מה לא פועל בשיווק שלכם, איפה הכי נכון בשבילכם לשווק ואיך בדיוק אתם צריכים לעשות את זה. כמו כן נראה האם נכון להשאיר את השיווק בתוך העסק או כדאי להוציא אותו החוצה כדי שלכם יהיה יותר זמן לנהל את העסק ולעשות מה שאתם אוהבים.

ליווי עסקים

בתוכנית ליווי תלמדו איך לשווק את העסק שלכם בצורה האופטימלית, היעילה והנכונה ביותר. נבין מי קהל המטרה שלכם, איפה הם נמצאים, איזה מסרים מעניינים אותם. לאחר מכן נבנה אסטרטגיה ותלמדו איך להוציא אותה לפועל.

הדרכות והרצאות

אני מעבירה מגוון הדרכות והרצאות לארגונים ועסקים. העברתי הדרכות בארגונים שונים כגון "איגוד הכדורסל בישראל", "שימרית", "באייר", "צ'ארלי בננה" ועוד. כמו כן הרצאתי בכנסים עם מאות משתתפים כגון "דיגיטליות – כנס דיגיטל בהובלת נשים", "Share it" ועוד.

אפשר למצוא אותי פה

אפשר גם לכתוב לי

Scroll to top