קצת עלי

שלום,
אני תאיר מיטרני.

שיווק ודיגיטל תמיד שיחקו תפקיד מרכזי בחיי. בשנת 2011 התחלתי את תפקידי הראשון כמנהלת שיווק דיגיטלי במכללה למקצועות הדיגיטל.  הייתי ברת מזל להיות מוקפת באנשים מובילים בתחום, ששמחו להעניק לי מהידע והניסיון שלהם, והתוצאה לא איחרה לבוא כך שמצאתי עצמי שוחה בחומר ומחזיקה בידע שלא היה אז לרבים.

אחת מפריצות הדרך שלי הייתה הקבוצה שפתחתי בפייסבוק תחת השם "בחורים שווים בין חברות" שהגיעה לכותרות העיתונים והטלוויזיה והפכה להיות קהילה פעילה, בתקופה בה עוד לא היו קהילות. היה מדובר בהצלחה מסחררת לא רק בלייקים, אלא גם בזוגות שהתחתנו, וילדים שנולדו, וכך הוטבעה עוד טביעת רגל בדיגיטל.

"מופע של אישה אחת" הייתה הגדרה מדוייקת לאופי העבודה שלי, כיוון שתמיד הייתי העובדת היחידה בחברה שנגעה בתחום השיווק. חבשתי תמיד כמה כובעים במקביל ובכך הרווחתי ראייה מרחבית של 360 מעלות על עולם השיווק והמדיה שכלל קידום אורגני, מדיה חברתית וקמפיינים מגוונים. במקביל, הרצון המתמיד שלי ללמוד הביא אותי להכיר תחומים ונכסים דיגיטליים שלא היו באותה תקופה בארץ, וליזום שיתופי פעולה עם בלוגרים עוד בטרם זה היה עניין שבשגרה.

 

עם לידת בני הבכור יצאתי לדרך עצמאית, בה גם המשכתי לעבוד בעצמאות של 100% ללא עובדים, כי לג'נגל בין מיליון משימות ומדיות כבר הפך לדבר של מה בכך עבורי.

היום יותר מתמיד אני מוצאת את השיווק הדיגיטלי כתחום מאתגר במיוחד, כיוון שהדברים משתנים במהירות שיא, ואם פעם המשפט היה "בעיתונים של היום עוטפים דגים ביום למחרת", הרי שבתקופה הזו מה שנכון לעכשיו, כבר לא יהיה נכון לעוד חמש דקות.

למרות זה, ואולי דווקא בגלל זה, אני מאוהבת עד עמקי נשמתי בשיווק דיגיטלי בכלל, ובאינסטגרם ויוטיוב בפרט.

האינסטגרם בעיני הוא קרקע יצירתית ומעניינת, שלא מפסיקה לייצר כיף ולהתחדש ורק רוצה שנלך בה, אם בפוסטים שהם חלון ראווה מצוחצח לעסק, ואם בסטוריז שהם הצצה אמיתית לחיי היום יום שלנו.

היוטיוב הוא מבחינתי המקום של כל אחד להעביר את עצמו כמו שהוא – לא רק בתמונה אלא גם בקול, לא רק בכתיבה אלא גם בדיבור. היתרון שלו כמנוע חיפוש שני לגוגל מחזק את כוחו כפוטנציאל שיווק ללקוחותיי, ולכן אני מקפידה לדייק אותו עבורם. אני מלמדת את הלקוחות שלי לא רק לקבל לייקים וצפיות, אלא להבין שמדובר בנכס דיגיטלי נהדר כדי להגיע ללקוחות פוטנציאליים. "תמונה שווה אלף מילים"? אם כך אני מאד מאמינה שסרטון שווה אלף תמונות.

מה אני עושה ואיך אני יכולה
לעזור לעסק שלך

קמפיינים ממומנים

פייסבוק: בניית וניהול קמפיין ממומן במערכת המודעות של פייסבוק מאפשר פרסום בפייסבוק, באינסטגרם בסטורי ועוד. לכל קמפיין יש מטרה ייעודית כגון חשיפה גדולה יותר, המרות, צפיות בוידאו, לידים ועוד.
גוגל: בניית וניהול קמפיין ממומן באדס מנג'ר של גוגל המאפשר פרסום במנוע החיפוש של גוגל, ביוטיוב ובמקומות נוספים.

פגישות ייעוץ

בפגישת הייעוץ נפתור את ה"כאבים" שלכם, נבין מה לא פועל בשיווק שלכם, איפה הכי נכון בשבילכם לשווק ואיך בדיוק אתם צריכים לעשות את זה. כמו כן נראה האם נכון להשאיר את השיווק בתוך העסק או כדאי להוציא אותו החוצה כדי שלכם יהיה יותר זמן לנהל את העסק ולעשות מה שאתם אוהבים.

ליווי עסקים

בתוכנית ליווי תלמדו איך לשווק את העסק שלכם בצורה האופטימלית, היעילה והנכונה ביותר. נבין מי קהל המטרה שלכם, איפה הם נמצאים, איזה מסרים מעניינים אותם. לאחר מכן נבנה אסטרטגיה ותלמדו איך להוציא אותה לפועל.

הדרכות והרצאות

אני מעבירה מגוון הדרכות והרצאות לארגונים ועסקים. העברתי הדרכות בארגונים שונים כגון "איגוד הכדורסל בישראל", "שימרית", "באייר", "צ'ארלי בננה" ועוד. כמו כן הרצאתי בכנסים עם מאות משתתפים כגון "דיגיטליות – כנס דיגיטל בהובלת נשים", "Share it" ועוד.

אפשר למצוא אותי פה

אפשר גם לכתוב לי

Scroll to top