ייעוץ לעסקים

פגישה או ליווי, אני כאן בשביל העסק שלך

פגישת ייעוץ

עולם השיווק הדיגיטלי הוא עולם רחב ומאוד מגוון, הרבה אנשים לא יודעים מאיפה להתחיל, מה החידושים האחרונים, מה הם הערוצים שמתאימים לעסק שלהם ואיך לבנות אסטרטגיה כך שהשיווק ישיג את המטרה שלהם.

הייעוץ מתחיל עוד לפני הפגישה

הזמן שלכם חשוב לי ולכן לפני הפגישה נעשה שיחת טלפון קצרה בה אני אכיר אתכם, את העסק, את הכאבים שאתם חווים בשיווק, את המטרות של העסק ואת ערוצי השיווק בהם אתם פועלים כיום. לאחר מכן אעשה מחקר קצר על התחום בו אתם פועלים, מחקר מתחרים, ורעיונות יצירתיים לשיווק העסק שלכם.

פגישת הייעוץ

בפגישה נעבור באופן מסודר על כל הנקודות שהעליתם בשיחה הטלפונית, נבחן את הפתרונות האפשריים, תלמדו איך לשפר את ניהול הערוצים השיווקים שלכם ובמידה ויהיה צורך נדבר על ערוצים נוספים בהם חשוב שתפעלו ואיך.

תוכנית ליווי עסקים

רוצים לשווק את העסק לבד אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?
תוכנית הליווי היא בדיוק בשבילכם.

יד ביד נבנה את המשפך השיווקי של העסק, נבין מי הלקוחות הפוטנציאליים, איפה הם נמצאים, איך ניתן לטרגט אותם בצורה הטובה ביותר ומה הם ערוצי השיווק הנכונים ביותר עבור העסק שלכם.

לאחר מכן נלמד איך לבנות גאנט חודשי ושנתי לניהול השיווק הדיגיטלי של העסק, איך ליצור תוכן אשר יגרום לאנשים להתחבר אל המותג שלכם, איך לנהל את הערוצים השונים ואיך לבנות את כל המערך השיווקי כך שאתם לא תעבדו בשבילו אלה הוא יעבוד בשבילכם.

רוצים לדעת עוד על תוכנית הליווי?

גלידה ג'לידו
עידו לביא, בעלים ותהילה דגן, מנהלת שיווק

"קבענו פגישה והגיעה פצצת אנרגיה עם עיניים נלהבות וראש מלא רעיונות יצירתיים"

Scroll to top