שיווק דיגיטלי – ייעוץ ותוכנית ליווי

פגישה או ליווי, אני כאן בשביל העסק שלך

פגישת ייעוץ

אם יש לך עסק חדש, או עסק ותיק שאין לו שיווק דיגיטלי פעיל או יעיל, השירות הזה הוא עבורך.

מסביבנו מוצעים המון יועצים, פתרונות שיווק, עצות ומה לא? אני כאן כדי לעשות סדר בבלגן, ובעיקר לדייק עבורך מה מתאים לסוג העסק שלך, לתקציב, ולמטרות השיווקיות: כמה להשקיע בתקציב? כמה פוסטים להעלות? ומה יהיה כתוב בהם? מה לפרסם ומה לא? כל אלה ועוד הן שאלות עליהן אענה בהתאמה אישית לעסק שלך.

הייעוץ נוגע גם באפשרויות שעומדות בפני העסק- האם פרסום תמונות רלוונטי עבורך או דווקא סרטונים מתאימים לך? ובהמשך מה התוכן והפעילויות שיתרמו לו, בתפירה אישית ומדויקת לעסק.

העבודה איתך מתחילה עוד טרם נפגשנו. לקראת כל פגישת הכרות ראשונה, אנחנו נשוחח בטלפון ואני אצא לדרך לעשות תחקיר על העסק שלך ועל עסקים מקבילים בתחום. אורך הפגישה הראשונה הוא שעתיים, כך שאני מגיעה עם מסמך מסודר שכולל תובנות והבנות של העסק, ומה יעבוד בשבילו, ובשבילך, הכי טוב.

בסופה של פגישה כזו יישלח לך במייל מסמך מסודר עם עיקרי הדברים שעלו בה, כך שזה יהיה המסך המנחה לאורך הזמן.

עלות פגישה- 800 ₪

רוצים פרטים נוספים?

תוכנית ליווי עסקים

רוצים לשווק את העסק לבד אבל לא יודעים מאיפה להתחיל?
תוכנית הליווי היא בדיוק בשבילכם.

יד ביד נבנה את המשפך השיווקי של העסק, נבין מי הלקוחות הפוטנציאליים, איפה הם נמצאים, איך ניתן לטרגט אותם בצורה הטובה ביותר ומה הם ערוצי השיווק הנכונים ביותר עבור העסק שלכם.

לאחר מכן נלמד איך לבנות גאנט חודשי ושנתי לניהול השיווק הדיגיטלי של העסק, איך ליצור תוכן אשר יגרום לאנשים להתחבר אל המותג שלכם, איך לנהל את הערוצים השונים ואיך לבנות את כל המערך השיווקי כך שאתם לא תעבדו בשבילו אלה הוא יעבוד בשבילכם.

משך תכנית ליווי היא כחודשיים, בהם מתקיימות 4 פגישות זום באורך של שעה וחצי כל אחת.

עלות תוכניות הליווי- 3,600

רוצים לדעת עוד על תוכנית הליווי?

גלידה ג'לידו
עידו לביא, בעלים ותהילה דגן, מנהלת שיווק

"קבענו פגישה והגיעה פצצת אנרגיה עם עיניים נלהבות וראש מלא רעיונות יצירתיים"

Scroll to top