תנאי שימוש ותקנון אתר

תנאי שימוש באתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי"

תקנון השימוש באתר הנ"ל נכתב בלשון זכר אך האמור בו מתייחס לנשים וגברים כאחד.

קדימון

אתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי" (להלן "האתר") הוא אתר המשתמש כאתר ("הדרכות וקורסים בתחום השיווק הדיגיטלי") ייצוגי עבור "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי" והנך מוזמן לקחת בו חלק בכפוף להסכמתך לתנאי השימוש אשר יפורטו להלן

בנוסף השימוש באתר זה על כל תכניו והשירותים המוצעים בו, הורדות של קבצים, מדיה כגון תמונות וסרטונים והתכנים השונים המוצעים לקהל המבקרים עשויים להשתנות מעת לעת או בהתאם לסוג התוכן.

הנהלת האתר שומרת לעצמה הזכות לעדכן את תנאי השימוש המוצגים להלן מעת לעת וללא התראה או אזכור מיוחד בערוצי האתר השונים.

קניין רוחני

האתר כמו גם כל המידע שבו לרבות עיצוב האתר, קוד האתר, קבצי מדיה לרבות גרפיקות, סרטונים, תמונות, טקסטים, קבצים המוצעים להורדה וכל חומר אחר אשר מוצג באתר שייכים במלואם לאתר הנ"ל ומהווים קניין רוחני בלעדי של אתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי" ואין לעשות בהם שימוש ללא אישור כתוב מראש מאתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלים".

בנוסף אין להפיץ, להעתיק, לשכפל, לפרסם, לחקות או לעבד פיסות קוד, גרפיקות, סרטונים, סימנים מסחריים או כל מדיה ותוכן אחר מבלי שיש ברשותכם אישור כתוב מראש.

תוכן האתר

אנו שואפים לספק לכם את המידע המוצג באתר ללא הפרעות אך יתכנו בשל שיקולים טכניים, תקלות צד ג או אחרים, הפרעות בזמינות האתר. ולכן איננו יכולים להתחייב כי האתר יהיה זמין לכם בכל עת ולא יינתן כל פיצוי כספי או אחר בשל הפסקת השירות / הורדת האתר.

קישורים לאתר חיצוניים אינם מהווים ערובה כי מדובר באתרים בטוחים, איכותיים או אמינים וביקור בהם נעשה על דעתכם האישית בלבד ונמצאים בתחום האחריות הבלעדי של המשתמש באתר.

התכנים המוצעים באתר הינם בבעלותם הבלעדית של "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי" ואין לעשות בהם שימוש אשר נועד את האמור בתקנון זה (ראה סעיף 3) למעט במקרים בהם צוין אחרת או במקרים בהם צוין כי זכויות היוצרים שייכים לגוף חיצוני. במקרים אלו יש לבדוק מהם תנאי השימוש בקישור המצורף ולפעול על פי המצוין באתר החיצוני לו שייכים התכנים.

ניהול משתמשים ומבקרים באתר

הנהלת האתר שומרת לעצמה את הזכות לחסום כל משתמש ובין אם על ידי חסימת כתובת הIP של המחשב שלו, כתובת הMACID של המחשב שלו או אפילו בהתאם למדינת המוצא ללא צורך לספק תירוץ אשר מקובל על הגולש.

צוות האתר / הנהלת האתר יעשה כל שביכולתו להגן על פרטי המשתמשים הרשומים באתר / מנויים הרשומים באתר. במקרים בהם יעלה בידיו של צד שלישי להשיג גישה למידע מוסכם בזאת כי לגולשים, משתמשים וחברים באתר לה תהה כל תביעה, טענה או דרישה כלפי צוות האתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי".

גילוי נאות

באתר זה עשוי לעשות שימוש בקבצי קוקיז (במיוחד עבור משתמשים רשומים ומנויים) ובממשקי סטטיסטיקה פנימיים בכדי לשמור תיעוד סטטיסטי אנונימי של גולשים וניתוח תנועת הגולש/ים, הרגלי גלישה באתר וניתוח קליקים וזמן שהייה.

בכל העת ולבד מאשר גולשים המחוברים לאתר המידע הנשמר הוא אנונימי לחלוטין ואין בו את שם הגולש או כל פרט מזהה אחר.

איזור שיפוט

בעת שאתם עושים שימוש באתר ובמקרה בו התגלעה כל מחולקת אתם מסכימים להלן כי האמור לעיל נמצא תחת סמכות השיפוט הבלעדי של החוק הישראלי תוך שימוש במערכת בתי המשפט הישראליים בלבד במחוז תל אביב.

אחריות והחזרת מוצרים

לא תתאפשר ביטול עסקה ו/או החזרת מוצרים דיגיטליים הניתנים להקלטה, שעתוק או שכפול (לדוגמא: קורסים דיגיטליים), שהמשתמש קיבל את הגישה אליהם מייד בתום תהליך התשלום.

ברכישת המוצר הדיגיטלי המשתמש מתחייב בזאת להשתמש בפרטי הגישה ו/או המוצר הדיגיטלי לשם צרכיו אישיים בלבד, ולא לחלוק אותם עם צד ג’.

במקרה בו ימצא כי המשתמש חולק את פרטי הגישה ו/או המוצר הדיגיטלי עם משתמשים אחרים (באמצעות נתוני כתובות IP), רשאית תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי לבטל את גישת המשתמש לאזור החברים של מוצר זה ללא החזר כספי.

תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי רשאית לעדכן מחירים של מוצרים ושירותים המוצגים באתר מעת לעת, בלא צורך במתן הודעה מוקדמת על כך. המחיר התקף להזמנה שבוצעה, הינו המחיר שמוצג באתר במועד השלמת תהליך ההזמנה על-ידי המשתמש. אם עודכן מחיר המוצר או השירות באתר, בטרם הושלם תהליך ההזמנה, יחויב המשתמש לפי המחיר המעודכן באתר.

האתר רשאי להציע מבצעים, הטבות, לרבות קופונים, והנחות באתר או בכל אמצעי תקשורת אחר וכן רשאי בכל עת להפסיק מבצעים, הטבות והנחות אלה, להחליפם או לשנותם, בלא צורך במתן הודעה מוקדמת על כך. מבצעים וקופוני הנחה חלים על כל הפריטים באתר מלבד אלה שצוינו במפורש. לא ניתן למשש יותר מקופון אחד בקנייה.

מובהר כי האתר רשאי, על פי שיקול דעתה הבלעדי, להפסיק את פעילות האתר בכל עת וללא הודעה מראש.

תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי לא אחראיים על תוצאות השימוש בקורסים ובהדרכות הניתנים בחברה. בנוסף במידה ותאיר מיטרני שיווק דיגיטלי ממליצים על אתר, אפליקציה, נותן שירות, מוכר ועוד. זוהי רק המלצה, אחריות השימוש וההתנהלות חלה על הקונה והמוכר ואין שום אחריות לאתר "תאיר מיטרני שיווק דיגיטלי".

Scroll to top