שיווק דיגיטלי

יחד נגדיר את המטרות, קהל היעד והתקציב

קמפיין ממומן בפייסבוק ובגוגל

קמפיין ממומן הוא אחת הדרכים הטובות ביותר להגיע לקהל היעד המדוייק לעסק שלכם. על ידי בניה וניהול נכון של הקמפיין תוכלו להשיג את המטרות שלכם, אם זה יותר לידים, עוד טראפיק לאתר, חשיפה של תוכן לכמות גדולה יותר של אנשים עוד. קמפיין מוצלח הוא כזה שיגיע ללקוחות הפוטנציאלים שלכם, יציע להם הצעה שהם לא יכולים לסרב לה, ולאחר מכן תהיה המרה.

קמפיין ממומן בגוגל

גוגל הוא מנוע החיפוש מספר אחד בעולם, ולכן כאשר אנשים עושים חיפוש בגוגל אתם רוצים להיות הראשונים שמופיעים להם על המסך. במנוע החיפוש של גוגל 4 המקומות העליונים הם למעשה מודעות ממומנות, כלומר מי שמופיע שם משלם לגוגל על המיקום הגבוה.
כדי שגם אתם תהיו שם, אתם צריכים מודעה ממומנת בגוגל אדוורדס. בניה וניהול נכון של קמפיין בגוגל אדוורס יביא לכם את הלקוחות המדויקים ביותר במחיר הנמוך ביותר. כמו כן, במערכת המודעות של גוגל ניתן לעשות מודעות ביוטיוב ובאתרים נוספים.

קמפיין ממומן בפייסבוק

לא משנה מה הוא העסק שלכם, כנראה שחלק גדול מקהל הלקוחות שלכם נמצא ברגעים אלו בפייסבוק. כמו שאתם יודעים התחרות על תשומת הלב של אנשים בפלטפורמה הזאת היא קשה מאוד ולכן צריך לעשות קמפיין מודעות כדי להגיע לחשיפה יותר גדולה של המותג. במערכת הקמפיינים של פייסבוק ניתן לטרגט באופן מאוד מדוייק את הקהל שלכם ולגרום לו לתקשר איתכם דרך השארת פרטים, שיחה במסנג'ר, תגובה בפוסט ועוד. על ידי מערכת הקמפיינים של פייסבוק ניתן לעשות גם מודעות באינסטגרם, בסטורי במסנג'ר ועוד. ​

תרי פרבר אליאסף
תרי פרבר אליאסף
מנהלת שיווק קבוצת חבר
קרא עוד
מקצועית וקריאייטיבית, מגישה תוכן ברמה גבוהה מאוד. תענוג לעבוד אתך
חגי סגל
חגי סגל
דובר איגוד הכדורסל בישראל
קרא עוד
אחרי הדרכת האינסטגרם של תאיר, האינסטגרם שלנו קפץ בצורה בלתי רגילה
רעות פלג
רעות פלג
יזמת Advisery אתר הספקים המוביל לארגונים
קרא עוד
קבעתי עם תאיר בכדי לדייק את תוכניות השיווק וה SEO שלנו תוך שעתיים קיבלתי 15 כלים מעולים להגדלת הטרפיק באתר באופן אורגני או בתשלום
עו"ד מורן דבש בית הלוי
עו"ד מורן דבש בית הלוי
משרד עורכי דין מורן דבש בית הלוי
קרא עוד
סיעור המוחות והייעוץ שלה בכל מה שקשור לדיגיטל היה פשוט מעולה
מור חסון-טל
מור חסון-טל
Wedding and Mor
קרא עוד
תאיר הסבירה לי איך בונים אסטרטגיה, עזרה לי להבין מה הצרכים המדוייקים של העסק ומיקדה אותי בקהל הלקוחות הרלוונטי
הקודם
הבא
Scroll to top