הדרכות וסדנאות

לארגונים ועסקים

הדרכות והרצאות לארגונים ועסקים

הדרכת שיווק באינסטגרם

אינסטגרם היא כבר לא פלטפורמה רק לבלוגריות ומותגי אופנה, כיום כל עסק צריך להיות בעל נוכחות באינסטגרם ולדעת איך לנהל את הפלטפורמה ביד רמה.

מה תלמדו בהדרכה:

הדרכת מיתוג מעסיק באינסטגרם

מיתוג מעסיק הוא כבר לא עוד טרנד חולף אלה שיטה שהוכיחה את עצמה בגיוס העובדים הנכונים לארגון ומשיכת טאלנטים מהחלומות. הדרך הטובה ביותר לעשות מיתוג מעסיק משלבת את עולם משאבי האנוש ועולם השיווק הדיגיטלי.  על ידי תוכן, ניהול והפצה נכונה אתם בהחלט יכולים לייצר מוניטין חיובי של ארגון כמעסיק.

מה תלמדו בהדרכה:

הדרכת צ'אטבוטים

רשימת תפוצה חשובה לכל עסק, כך ניתן להגיע ישירות ללקוח מבלי לשלם. לצערנו כיום אחוזי הפתיחה של שיווק במייל הוא כ- 20% ואחוז ההקלקה על לינק בתוך המייל הוא 2%. לעומת זאת שיעורי הפתיחה של הודעה בצ'אטבוט היא 80% ואחוזי הקלקה של 12%!

זה הזמן לבנות לעסק שלכם צ'אטבוט.
במערכת ManyChat נבנה יחד את תרשים הזרימה לפי הצרכים של העסק, נלמד איך להגיע לאחוזי פתיחה והקלקה גבוהים, איך להשיג לידים, לבצע רכישות מהצ'אטבוט ועוד

מה תלמדו בהדרכה:

הדרכת פרסום ממומן בפייסבוק ובאינסטגרם

זה לא סוד שהחשיפה האורגנית בירידה ולכן חייבים להשתמש במערכת הפרסום של פייסבוק כדי שהתכנים והמודעות שלנו יגיעו ליותר אנשים. הרבה ארגונים מעדיפים לבנות ולנהל קמפיינים בעצמם ולא להיות תלויים בחברה חיצונית, ולמהלך זה יש יתרונות ברורים.

מה תלמדו בהדרכה:

Scroll to top